Pytania i odpowiedzi

Na jakie imprezy można wynająć fotobudkę?

Wesela, andrzejki, mikołajki, imprezy, targi firmowe, festyny, urodziny, rocznice, bale sylwestrowe, studniówki, połowinki, przyjęcia, wieczory panieńskie, baby shower,  zawody sportowe i wiele, wiele innych. Każdą propozycję rozważymy!


Ile zdjęć można wykonać podczas imprezy?

Nie ma limitu liczby zdjęć. Wykonamy tyle fotek, ile zdążymy w czasie wynajęcia fotobudki.


Czy zdjęcia drukowane są od razu?

Tak, wydrukowanie fotografii zajmuje ok. 15-20 sekund.


Czy po imprezie mamy dostęp do zdjęć?

Tak, zdjęcia z każdej obsługiwanej przez nas imprezy dostępne są przez określony czas (w zależności od pakietu, który został wybrany przy podpisaniu umowy) na naszej stronie w prywatnej galerii, z dostępem na hasło. Dodatkowo wynajmujący zaraz po zakończeniu imprezy otrzyma – w zależności od pakietu – płytę DVD lub pendrive`a ze wszystkimi zdjęciami.


Jak dużo miejsca zajmuje fotobudka?

Fotobudka MamyWąs wraz z kabiną (wersja BOX) i stołem, na którym wyeksponujemy gadżety pomieszczą się na czterech metrach kwadratowych. Dla większego komfortu korzystających potrzebujemy jednak ok. sześciu metrów kwadratowych. Nie można zapomnieć o podłączeniu budki do prądu.


Kto obsługuję fotobudkę?

Osoby pozujące do zdjęć za pomocą ekranu dotykowego- jest to bardzo proste, nawet najmłodsi użytkownicy fotobudki nie mają z tym problemu. Nad wszystkim czuwa animator, który w razie potrzeby służby pomocą i wsparciem.


Czy czas instalacji fotobudki jest wliczany w czas wynajmu?

Przygotowanie fotobudki zawsze odbywa się poza godzinami najmu.


Na czym polega personalizacja fotobudki?

Na fotobudce MamyWąs.pl można umieścić Państwa logo, bądź też może ona zostać w całości oklejona według Państwa wytycznych. Na tylnej ścianie stelażu w wersji BOX można również umieścić baner reklamowy, na którym znajdzie się Państwa reklama/zdjęcie/logo czy wszystko, czego sobie Państwo tylko zapragną.


Czy dostanę fakurę za wynajęcie fotobudki?

Tak, potrzebujemy jedynie Państwa danych.

Close